המלצות

שלום לכולם, הבטחתי לעצמי שאם הטיפול בפורמולת נונה יעזור לי לפתור את הבעיה של הטחורים המינימום שאני יעשה יהיה לכתוב מכתב תודה. אני מאוד שמח לקיים את ההבטחה שלי כי כמה שאני יתאר את השמחה שלי על זה שהצלחתי להיפטר מהטחורים זה לא באמת יסביר מה קרה לי בחיים ואיזה שינוי אני מרגיש. תמיד "צחקתי" כשדיברתי על הטחורים ואמרתי שזה כמו מלחם שצורב אותך שמה למטה והאמת שזה בדיוק ככה. כל פעם שהטחורים הכאיבו לי הרגשתי כאילו מישהו מצמיד לי סיגריה לטוסיק ששורפת אותי ועושה אותי עצבני ועצוב. חבר המליץ לי על פורמולת נונה ואמר שזה כמו קסם. הטיפול הזה הטחורים נעלמים ומפסיקים לשגע אותך. בעיה של כסף אין לי ברוך השם אבל אני חשדן מאוד ובכל אופן אמרתי לעצמי שבמצב הקשה שלי מה כבר יכול להיות? מקסימום זה לא יעזור…כבר בטלפון הראשון שדיברתי עם רוית המדהימה הרגשתי שהיא אמיתית. היא אמרה לי ראובן תשמע המצב שלך מורכב ולא פשוט ואני לא בטוחה שערכה אחת תפתור לגמרי את הבעיה, יכול להיות שנצטרך 2 ערכות טיפול. בלב שלי אמרתי גם אם צריך 4 ערכות וזה יפתור לי את הבעיה, אני מוכן. עשיתי 2 טיפולים ואני במצב שהרבה מאוד זמן לא הייתי מטחורים שכל היום היו בחוץ ושיגעו אותי בלי הפסקה יש עכשיו טחור קטן מאוד שיוצא רק ביציאה ונעלם אחרי זה. רוית הסבירה לי שהפורמולה כיווצה את הטחורים וגרמה להם לרדת מדרגה 4 לדרגה 2 ובעוד זמן קצר גם זה יעלם. ליתר ביטחון קניתי עוד פורמולה רק כדי להרגיש ביטחון. היום אני מחפש לספר לכל מי שסובל שיש פורמולת קסם לטחורים. כל מי שמכיר אותי אומר לי שמשהו אצלי בפנים השתנה שאני יותר מחייך וצוחק ויותר רגוע. בלי להתבייש אני אומר גם למה ומספר לכולם שאם יש למישהו בעיה של טחורים רק פורמולת נונה תעזור לא שום דבר אחר. תודה רבה לאלוהים ולפורמולת נונה.
ראובן פרץ
לרוית היקרה מפורמולת נונה מצחיק שאני יושבת וכותבת לך עכשיו, כי כשקראתי אני את מכתבי ההערכה אמרתי לעצמי זה בטח מפוברק, לא יכול להיות שזה אמיתי. והנה, עכשיו אני כותבת ובשמחה גדולה!!! מאז הלידה החמישית שלי לפני חצי שנה סבלתי מפיסורה. אני מכירה היטב את הבעיה כי גם בלידות הקודמות קבלתי את "המתנה" הזו ששמה פיסורה והייתי בטוחה שכמו במקרים הקודמים אצליח לפתור את הבעיה לבד. לצערי, זה לא קרה. הפעם הפיסורה אמללה אותי יום ולילה, כמעט ללא הפסקה. בשלב מסוים הרגשתי שאני פשוט עומדת לאבד את השפיות מרוב הכאב והקושי לתפקד באופן נורמלי. כשיצאתי מהביקור האחרון אצל הרופאה שלי שהמליצה על ניתוח אמרתי לעצמי שאני חייבת לפתור את הפיסורה בעצמי!!! אני זוכרת ששוטטתי שעות באינטרנט עד שראיתי בפורום של נשים לאחר לידה מישהי שכתבה שפורמולת נונה היה הטיפול היחידי שעזר לה לפתור את הפיסורה. אמרתי, מה כבר יש לי להפסיד? אני לפני ניתוח ואם קיים טיפול שיתן לי סיכוי אמיתי לחסוך את הניתוח אני חייבת לנסות. כבר בשיחה הראשונה עם רוית הבנתי שמדובר באנשים שמרגישים שהם מבצעים שליחות בסיוע לסובלים מפיסורה. הזמנתי את הפורמולה ועוד באותו יום קבלתי אותה עם שליח. התחלתי בטיפול, נצמדתי להנחיות התזונה המצורפות בעלון ועמדתי בקשר יומיומי עם רוית. תוך שלושה ימים התחילה תזוזה, הכאב פחת גם בעוצמה וגם במשך הזמן שלו. לאחר חמישה ימים מהתחלת הטיפול הכאב נעלם!!! חשבתי שאני הוזה, מדמיינת, חולמת בהקיץ. היום, לאחר שבועיים וחצי מסיום הטיפול נבדקתי שוב והרופאה אמרה לי שהמקום מראה סימני החלמה מתקדמים. אין מילים לתאר את ההרגשה, אין סכום ששווה את הריפוי! המילה תודה היא קטנה לעומת התוצאה. מאחלת לכם שתמשיכו לעשות חיל ולעזור לסובלים מהצרה האיומה הזו.
שלומית
לפורמולת נונה…. אתחיל קודם עם אינספור תודות על עזרה, על הקשבה, וכמובן על נכונות לתת מענה מיידי…. אני בת 43… סובלת מגיל 14 מטחורים פנימים וחיצונים… לאורך השנים ניסיתי אינספור של טיפולים ומשחות…שכמובן לא ממש הועילו וחזרו שוב שוב… סבלתי המון שנים מכאבים שאי אפשר לתאר במילים… לאחרונה שוב נתקפתי בתופעת הטחורים והייתי כאובה עד עמקי נשמתי… חשוב לציין שאני אדם מאוד לא מאמין בדברים או כל דבר שלא קשור לרופאים… פניתי אליכם בזעקה לעזרה… קודם קיבלתי תדריך מלא שלא החסיר שום ידע על כל התופעה הזו.. ואז כמובן קיבלתי את המשחה עם הוראות מובנות ומפורטות כיצד להשתמש ומה לעשות איתה…כל זה בעודי ממש סקפטית אם בכלל זה יעזור… הובטח לי הטבה במצב תוך פחות מ24 שעות… לסיכום.. כמובן שכל מה שנאמר לי אכן היה וקרה..ההטבה בכאב הייתה כמעט מיידית..קיבלתי תשובות על כל שאלה שנשאלתי.. הצלחתי לעמוד ולתפקד מחדש… אני רוצה להודות לכם על משהו גדול ועצום שעשיתם בשבילי, על תרופה נהדרת שעשתה לי פלאים, על יחס אנושי מכם ומעקב צמוד לשלומי… המשיכו בעבודתכם הנאמנה.. יישר כח…. תודה ענקית!!
אליס