טיפול בטחורים

טיפול בטחורים 

פורמולת נונא מתאימה לטיפול בטחורים פנימיים וחיצוניים

הטחורים נחלקים לשתי קטגוריות : טחורים פנימיים וחיצוניים. הטיפול בטחורים בשימוש נוסחת צמחי המרפא של פורמולת נונא הוא טיפול חיצוני המתבצע ע"י הצמדת קומפרס לפי הטבעת לפני השינה, ומריחת משחת נונא עם היקיצה. כאשר מדובר בטחורים חיצוניים הרי שבעת הצמדת הקומפרס נספגת פורמולת נונא מיידית אל הטחורים החיצוניים ופועלת לכווץ ולהקטין אותם. במצב בו יש טחורים פנימיים הממוקמים בדופן הפנימית של פי הטבעת, האופן שבו מגיעה הפורמולה אל הטחורים הפנימיים הוא על ידי כך שפי הטבעת עצמו "שואב" את הפורמולה פנימה. לפי הטבעת יש תכונה של יכולת יניקת ואקום, כלומר בלחץ על פי הטבעת נפתחים הסוגרים וסופגים פנימה את החומר המטפל בטחורים הפנימיים.

כיצד מסייעות נוסחאות הטיפול של פורמולת נונא לריפוי הטחורים

אופן הטיפול בטחורים בשימוש נוסחת צמחי המרפא של פורמולת נונא מתבצע ע"י הצמדת קומפרס לפי הטבעת. קומפרס הוא פד של גזה העוטף את החומר ואותו מצמידים למקום. הצמדת הקומפרס גורמת לכך שחומר יוצא דרך חריצי פד הגזה ונספג ישירות אל הטחורים. נוסחת פורמולת נונא פועלת לכיווץ מאסיבי של הטחורים ובכך מביאה את הטחורים לידי ריפוי מלא.

במקביל לטיפול בשימוש הפורמולה, פיתחנו לאחרונה את משחת נונא לטיפול בטחורים, המשמשת כתוסף המזרז ומאיץ את תהליך הריפוי. הטיפול באמצעות משחת נונא מתבצע ע"י מריחת המקום פעם או פעמיים ביום, בהתאם לצורך.  שילוב הטיפול בין משחת נונא לבין הפורמולה, מביא להפסקת הכאב במהירות שיא, ומאפשר תהליך החלמה בפרק זמן קצר יותר.

תהליך הרפוי המלא כולל מחזור של 16 טיפולים יומיים : טיפול בלילה ע"י הצמדת קומפרס למשך 20 דקות ומריחת משחת נונא בבוקר בטרם היציאה לענייני היום יום. ריפוי מלא יכול לארוך ימים ולפעמים מספר שבועות, בהתאם לחומרת המצב. יש להדגיש כי טיפול בטחורים בדרגות קשות יתכן ויהיה צורך לבצע מעל מחזור טיפול אחד וכן נדרש להקפיד על שינויי התזונה המומלצים במהלך הטיפול.

פורמולת נונא – נוסחה טבעית נטולת סיכונים ובטוחה לשימוש

פורמולת נונא לטיפול בטחורים היא נוסחת צמחי מרפא 100% טבעית. הטיפול בטחורים בשימוש פורמולת נונא בטוח לחלוטין ומאושר לשימוש עבור כל אדם לרבות נשים בהריון ואחרי לידה. נוסחת פורמולת נונא נבדקת באופן תקופתי ע"י מעבדת בקטוכם, אשר הינה אחת המעבדות המובילות והוותיקות בישראל הפועלת משנת 1977, העובדת בכפיפות למשרד הבריאות, למשרד החקלאות ולרשות הלאומית להסמכת מעבדות.

 פורמולת נונא עומדת בכל תקני הבטיחות המחמירים הן של משרד הבריאות והן של הFDA האמריקאי.

 מאז תחילת פעילותה של פורמולת נונא משנת 2005 טופלו בטחורים אלפי מטופלים כשבחלקם נשים בהריון ואחרי לידה, נערים ונערות, חולי סרטן וכד'. מעולם לא נרשמה תופעת לוואי יוצאת דופן או חו"ח מקרה שהצריך אשפוז בעקבות שימוש בפורמולה.

טיפול בטחורים – יתרונות השימוש בפורמולת נונא

  • ערכת הטיפול היא לשימוש אישי
  • ערכת הטיפול מגיעה תוך 24 שעות לביתך, אין צורך להמתין לתור שנקבע מראש
  • הטיפול מבוצע ע"י המטופל בביתו באופן פרטי ואינטימי בהתאם לנוחיותו
  • טיפול קצר למשך 20 דקות פעם אחת ביום
  • טיפול המנטרל את הכאב מהטחורים בזמן קצר
  • טיפול טבעי, לא פולשני, ללא סיכונים או תופעות לוואי
  • טיפול פשוט לביצוע, יעיל ומוכח הנמצא בשימוש למעלה מ – 8 שנים
  • טיפול המהווה חלופה אמיתית לפעולות פולשניות לטיפול בטחורים

שיעורי הצלחה גבוהים בטיפול בטחורים

הטיפול בטחורים בשימוש נוסחת צמחי המרפא של פורמולת נונא הוא טיפול טבעי, יעיל, לא פולשני, המביא לריפוי בעיות טחורים תוך זמן קצר. שיעורי ההצלחה בטיפול בטחורים באמצעות שיטת הטיפול של פורמולת נונא הינם  90% החלמה מלאה.  שיעורי ההצלחה הגבוהים כפופים לביצוע מחזורי טיפול מלאים לפי ההנחיות, וליישום שינויי התזונה המומלצים.